Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Burmistrz Roman Ptak

Burmistrz Roman Ptak
Roman Ptak

Urodzony w 1976 roku w Krakowie.

Roman Ptak skończył studia na Akademii Rolniczej, uzyskując tytuł magistra inżyniera, a na prestiżowym Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, skończył z oceną bardzo dobrą studia podyplomowe na kierunku Administracja Publiczna.

Przez wiele lat pracował w biurze poselskim będąc asystentem Stanisława Kracika. Następnie został powołany na stanowisko sekretarza gminy Niepołomice. W wyborach roku 2006 startował w wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa uzyskując bardzo dobry wynik. W lutym 2007 roku został Wiceburmistrzem Niepołomic. 21 października 2009 roku, wraz z ustąpieniem Stanisława Kracika z funkcji burmistrza, przestał być jego zastępcą. 6 listopada 2009 roku, Premier Donald Tusk powołał go na pełniącego funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice.

6 grudnia 2010 roku, po zwycięstwie w wyborach samorządowych uroczyście złożył ślubowanie i zaczął pracę jako Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice.

W wyborach samorządowych w 2014 roku ponownie został wybrany na Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice.

Aktywnie działa w wielu organizacjach angażując się w życie lokalnej społeczności. Prywatnie jest wielkim miłośnikiem piłki nożnej.

Rozmiar liter
Kontrast