Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Festiwal Fryzjerski Hair Fair

Po raz 17. na Górnym Śląsku odbył się Festiwal Fryzjerski Hair Fair. Tegoroczna edycja miała miejsce w samym sercu Katowic, w najnowocześniejszym obiekcie wystawienniczym w Europie – Hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach, kształcący się w zawodzie fryzjer uczestniczyli 26 listopada w tym niesamowitym wydarzeniu scalającym i integrującym całą branżę.

Wraz z setkami najważniejszych osób w branży, miłośnikami fryzjerstwa, aktywnymi fryzjerami stylistami, artystami światowego formatu, spędziliśmy listopadową niedzielę.
Mogliśmy nie tylko świętować, ale również uczyć się i korzystać z porad wystawców, którzy prezentowali innowacyjne techniki i produkty fryzjerskie. Pasaż wystawienniczy wypełniło ponad 300 profesjonalnych marek fryzjerskich.

Edukacyjna scena techniczna Edu Stage, przeznaczona dla fryzjerów stawiających na wiedzę i rozwój, poszerzała wiadomości z zakresu higieny, trychologii i profesjonalnego projektowania salonu.
Inspirująca i bardzo bogata w treści była strefa warsztatów dla fryzjerów, gdzie mogliśmy zobaczyć: pokaz barberski Mario Mayera, mistrzowskie strzyżenia, koloryzację i upięcia Akademii Maniewski, techniki pracy szkoły Pivot Point, czy męskie inspiracje Damiana Dudy.

Pokazy licznych marek fryzjerskich na stanowiskach firmowych gromadziły widownie i umożliwiały bezpośredni kontakt z mistrzami.

Jednak największe wrażenie robiła scena główna Show & Artist z popisami wielkich postaci nowoczesnego fryzjerstwa: Macieja Wróblewskiego, Emme Diciotto, Gnatyshyn team, Marty Robak, Joanny Ciecierskiej- Bajor, Magdaleny Grzesiak, Błażeja Adamusa, Roberta Wypycha, Roberta Grzempowskiego, Adama Szulca i Subtil Interntionl Team.

Festiwal to morze inspiracji, setki pokazów i prezentacji, przepiękne fryzury i ta niepowtarzalna atmosfera, do której chcemy corocznie wracać.

Anna Hanczakowska
nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie fryzjer

 

2017-12-05T11:03:10+00:005 grudnia 2017|Edukacja|
Rozmiar liter
Kontrast