Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Najważniejsze prace wykonane

Dobiega końca remont w Szkole Podstawowej przy ul. 3 Maja. Najważniejsze prace udało się wykonać przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Harmonogram prac został sporządzony zgodnie ze specyfiką obiektu, czyli szkoły. Na najważniejsze prace mieliśmy 2 miesiące. Musieliśmy się bardzo sprężyć. Wszystkie siły zostały skierowane do wnętrza obiektu, tak by prace zakończyły się przed rozpoczęciem roku szkolnego – mówiła w przededniu powrotu dzieci do szkoły Karolina Persynak, kierownik kontraktu reprezentującego konsorcjum firm Hydrochem DGE S.A. oraz CEZ ESCO Polska sp z o.o., odpowiedzialnych za prace w największej niepołomickiej szkole podstawowej.

W czasie wakacji szkoła przeszła gruntowny remont. Począwszy od kompleksowej modernizacji obejmującej instalację centralnego ogrzewania, wymieniono źródła ciepła na nowoczesne, zainstalowano energooszczędne oświetlenie typu LED, a także przeprowadzono montaż instalacji fotowoltaicznych oraz całkowite malowanie obiektu po pracach modernizacyjnych.

Do zakończenia  prac pozostało już naprawdę niewiele. Ostatnie poprawki i instalacje w sali gimnastycznej oraz szkolnych szatniach będą gotowe w ciągu najbliższych kilkunastu dni. Wówczas uczniowie już w całości będą mogli korzystać z odnowionego obiektu.

 

 

2017-09-05T11:46:16+00:005 września 2017|Edukacja|
Rozmiar liter
Kontrast