Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Spektakl ekologiczny dla dzieci

W miniony poniedziałek po raz kolejny wspólnie z Krakowskim Biurem Promocji Kultury przygotowaliśmy w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa spektakl ekologiczny dla dzieci z przedszkoli samorządowych gminy Niepołomice. Spektakl „Rajska wyspa” był okazją do zaprezentowania zagadnień związanych m.in. z niską emisją, smogiem, zanieczyszczeniem powietrza czy degradacją środowiska naturalnego.

Dzieci miały okazję poznać parę przezabawnych srok, które wprowadziły je w tematykę ochrony powietrza i zafundowały wspaniałą zabawę na „rajskiej wyspie”. Ciekawa scenografia, porywająca muzyka i wspólne rozwiązywanie problemów pozwoliły w sposób przyjazny przekazać dużą dawkę informacji z zakresu ekologii i ochrony środowiska.

Spektakl był podsumowaniem akcji przekazania oczyszczaczy powietrza do placówek opiekuńczo-wychowawczych, ufundowanych przez Województwo Małopolskie w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

2018-10-05T09:27:23+00:005 października 2018|Edukacja|
Rozmiar liter
Kontrast