Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Tanecznym krokiem weszli w nowy sezon

Miłosz Śledź uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Suchorabie od najmłodszych lat uczęszcza na zajęcia tańca towarzyskiego, z sukcesami startując w rozmaitych turniejach.

W ostatnim czasie w jego „życiu tanecznym” nastąpiła zmiana. Od maja 2017 roku Miłosz tańczy z nową partnerką – Amelią Dziób. Rezprezentują Małopolskie Centrum Tańca w Wieliczce.

Taniec stanowi dla nich zabawę i pasję, ale nie brakuje rywalizacji sportowej, w której nasza para zdobywa nie tylko kolejne klasy taneczne, ale również sukcesy. Mimo, iż tak krótko ze soba tańczą, to już w nowo rozpoczętym sezonie tanecznym zdobywają miejsca na podium. I tak na Turnieju Towarzyszącym Mistrzostwom Formacji FTS w Krakowie debiutująca para wytańczyła 1 miejsce. Na Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Skawinie uplasowali się na 2 i 3 miejscu. W Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Starosty Wielickiego zajęli 2 miejsce. Miłosz i Amelia stanęli również na najwyższym podium Turnieju Tańca w Czechach.

Miłosz i Amelia są zadowoleni z osiągniętych dotychczas wyników, których nie byłoby bez pomocy trenerów Łukasza Woźniaka, Roberta Woty i Arkadiusza Pavlovicia, którym bardzo dziękują. Przed nimi kolejne ważne turnieje, do których przygotowują się ciężko pracując na treningach i szkoleniach.

Joanna Bajer
Szkoła Podstawowa w Suchorabie

 

2017-11-16T12:54:20+00:0016 listopada 2017|Edukacja|
Rozmiar liter
Kontrast