Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Uczniowie z Zagórza na obozie językowym EuroWeek

Początek roku szkolnego rozpoczął się dla grupy uczniów z klas IV-VIII ze Szkoły Podstawowej w Zagórzu nietypowo. Spędzili oni pierwszy tydzień września w Stroniu Śląskim, uczestnicząc w warsztatach kulturowo-językowych oraz zajęciach integracyjnych z rówieśnikami z całej Polski.

Fundacja EuroWeek to stowarzyszenie posiadające wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej na rzecz młodzieży. Zajęcia prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców-wolontariuszy to bardzo efektywna i atrakcyjna forma nauki języka obcego. Każdy uczestnik szkolenia miał możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznania muzyki i tańców narodowych z krajów wolontariuszy – Kolumbii, Indonezji, Tajlandii czy Indii.

Po kilku dniach zajęć nawet najbardziej wstydliwi nie mieli oporów przed wystąpieniem publicznym, prezentacją scenki w języku angielskim czy zatańczeniem tradycyjnego tańca. Uroczystym podsumowaniem obozu były miłe słowa i dyplomy dla uczestników, którzy zgodnie zadeklarowali, że w przyszłym roku też z chęcią wezmą udział w tym przedsięwzięciu.

Agnieszka Frąś
nauczycielka języka angielskiego

2018-10-10T12:41:38+00:0010 października 2018|Edukacja|
Rozmiar liter
Kontrast