Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Ogłoszenia
Polecamy
Sport
Studio N
Wydarzenia
Wyróżnione

Spotkanie w strefie

20 stycznia odbyło się kolejne spotkanie Niepołomickiego Klubu Dobrych Praktyk HR, niesformalizowanej inicjatywy stworzonej przez przedsiębiorstwa Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej i organizatora spotkań – firmę doradczą Sedlak & Sedlak.

Celem inicjatywy jest wzajemna integracja firm oraz wymiana doświadczeń w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Przedsiębiorstwa Strefy Inwestycyjnej (w liczbie od kilku do kilkunastu) dyskutują na najbardziej nurtujące je tematy, a firma Sedlak & Sedlak przygotowuje profesjonalną prezentację aktualnych problemów i trendów na lokalnym rynku pracy oraz moderuje dyskusję.

Spotkania odbywają się 2 razy w roku, gospodarzem za każdym razem jest inna firma strefy, co stwarza okazję do „przedstawienia się” sąsiadom. Stałym elementem spotkania jest prezentacja gospodarza oraz wycieczka po zakładzie.

Po ostatnim spotkaniu w firmie Man Trucks Sp. z o. o. w 2016 roku, w tym roku gospodarzem spotkania została japońska firma z branży motoryzacyjnej – Nidec Motors & Actuators (Poland) Sp. z o.o., która zaprosiła uczestników klubu do niedawno rozbudowanego zakładu przy ul. Skarbowej.

2017-03-14T09:57:17+00:002 lutego 2017|Gospodarka|
Rozmiar liter
Kontrast