Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

IV Zamkowe Forum Kobiet

17 czerwca zapraszamy do  Zamku Królewskiego w Niepołomicach na IV Zamkowe Forum Kobiet. 

Tej imprezy nie może zabraknąć w Niepołomicach! Przed nami już czwarta edycja Zamkowego Forum Kobiet, a jego tematyka poruszać będzie najbliższe kobiecie zagadnienia. Rozpoczynamy o godz. 13.00.

Spotkanie zorganizowano po raz pierwszy w 2015 roku z inicjatywy prezes Fundacji Zamek Królewski w Niepołomicach Barbary Ptak i na stałe wpisało się krajobraz niepołomickich wydarzeń.

Na dziedzińcu zamkowym po raz kolejny spotkają się wybitni specjaliści, którzy wspierają kobiety w staraniach o zdrowy, piękny i młody wygląd. To szczególne wydarzenie będzie jednocześnie doskonałą okazją, aby zasięgnąć inspirującej porcji wiedzy z zakresu rozwoju osobistego oraz intelektualnego. Przez cały czas trwania imprezy będzie można uzyskać porady medyczne lekarzy specjalistów, dietetyka i zasięgnąć porad fachowców w kwestii osobistego stylu ubierania się, makijażu, zabiegów pielęgnacyjnych oraz doboru fryzury.

Gwarantujemy, że udział we forum z pewnością zarazi Was kreatywnością, wzbogaci o merytoryczną dawkę inspiracji, motywacji oraz zapewni cudowne wrażenia.

Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do udziału i współtworzenia z nami tego wyjątkowego spotkania.

 

2018-06-14T12:29:06+00:0011 czerwca 2018|Inne|
Rozmiar liter
Kontrast