Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Bal osób niepełnosprawnych

7 lutego w Zamku Królewskim w Niepołomicach odbył się coroczny bal karnawałowy osób niepełnosprawnych.

Od wielu lat Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach organizuje tę huczną zabawę karnawałową. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku goście również dopisali.

Zgromadzonych przywitał przewodniczący Rady Miejskiej Marek Ciastoń, który zaznaczył, że tradycja tego wydarzenia w naszej gminie napawa go szczególną radością. Wyraził też nadzieję, że bal będzie kontynuowany w kolejnych latach.

W królewskich komnatach bawiło się niemal 200 osób. Byli to mieszkańcy naszej gminy oraz ich przyjaciele z zaprzyjaźnionych Gruszek i Tomaszkowic.

Tradycyjnie nikogo do tańca nie trzeba było prosić. Szaleństwo odbywało się przy wspaniałej oprawie muzycznej jaką zawsze gwarantuje nam zespół LESTER.

Dobrze było znowu spotkać się z przyjaciółmi i powspominać przy pięknie zastawionych stołach dawne czasy i poprzednie bale.

W imieniu wszystkich, którzy świetnie się bawili na tegorocznym balu, składamy podziękowania burmistrzowi Miasta i Gminy Niepołomice Romanowi Ptakowi za podtrzymywanie tej pięknej tradycji w naszej gminie.

Anna Morton

2017-03-10T13:11:17+00:002 lutego 2017|Kultura|
Rozmiar liter
Kontrast