Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Chory na sukces

Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa zaprasza na spektakl kabaretowy Chory na sukces. 

„Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego zagra Michał Wiśniewski (były lider zespołu „Ich Troje”. Artysta chce wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – narcyzowatej osobowości, tworzy więc na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, po to by dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nim niesłusznie mówi.

Pomagają mu w tym czołowi polscy artyści kabaretowi:
Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski (serial „Ranczo”) oraz Tadeusz Ross (artysta kabaretowy, „Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idola, na wszelki możliwy sposób mu się podlizując, a jednocześnie robiąc z Niego idiotycznego celebrytę.

W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają bliskich nam wszystkim spraw.

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę i bufonadę, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale też innych, ważnych dla naszego życia, środowisk. W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl. Zapraszamy więc i życzymy wszystkim Bardzo Dobrej Zabawy!

29 października | niedziela | godz. 17:00
Sala Widowiskowa MCDiS
Niepołomice, ul. Zamkowa 4, wejście A
Bilety | sektor A i B/ 65 zł, sektor C/ 60 zł
Bilety do nabycia w kasie MCDiS!

2017-10-30T10:23:46+00:0017 października 2017|Kultura|
Rozmiar liter
Kontrast