Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

I Noworoczne Spotkanie Kół Gospodyń

6 stycznia w Woli Zabierzowskiej odbyło się I Gminne Noworoczne Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Niepołomice.

Ponad sto dwadzieścia osób przyjął w swoje progi gościnny Dom Kultury w Woli Zabierzowskiej, by wspólnie przywitać nowy rok, pokolędować i porozmawiać. Na spotkaniu nie zabrakło również burmistrza Romana Ptaka, przewodniczącego Rady Miejskiej Marka Ciastonia, prezes SKR w Woli Batorskiej Lucyny Krom i radnego powiatowego Piotra Nowaka.

Honory domu pełniły gospodynie z Woli Zabierzowskiej pod wodzą Sylwii Ostrowskiej, wspierane przez panie z Zakrzowa ze Stanisławą Zielińską na czele. Goście zostali przyjaźnie powitani, a że – przy tak znakomitych gospodyniach nikt nie mógł być głodny – także nakarmieni. Dzięki temu nastrój był bardzo sprzyjający rozmowom i kolędowaniu. Śpiewom przewodził zespół Koledzy, intonując kolędy i akompaniując śpiewającym.

Wspaniała atmosfera, znakomite jedzenie i wspólnie spędzony czas były tak inspirujące, że panie mają nadzieję, że to spotkanie zapoczątkuje nową tradycję.

2018-01-09T13:52:12+00:009 stycznia 2018|Fotorelacja, Kultura|
Rozmiar liter
Kontrast