Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Senioralny Dzień Mamy i Taty

19 maja w Domu Pełnym Kultury w Staniątkach odbyło się spotkanie Kół Rencistów i Emerytów z okazji Dnia Mamy i Taty. W wydarzeniu uczestniczyło ponad stu seniorów z całej gminy Niepołomice.

„To ważne żeby się spotykać, świętować wspólnie różne wydarzenia” – mówili uczestnicy sobotniego spotkania w Domu Pełnym Kultury. Dla osób starszych, które często spędzają takie momenty samotnie, to możliwość radosnego przeżycia święta. Dlatego właśnie Koło Rencistów i emerytów ze Staniątek, na czele ze swoim przewodniczącym Adamem Korolem, zorganizowało senioralny Dzień Mamy i Taty. Był program artystyczny, podczas którego recytowano wiersze, ale i wyjątkowy występ zespołu Wrzos z Woli Batorskiej, który zagrzewał całą salę do wspólnego śpiewania.
Obecny na spotkaniu burmistrz Roman Ptak osobiście wręczył wszystkim prezenty przygotowane przez Dom Pełen Kultury oraz staniątecki Dom Pomocy Społecznej. Każdy uczestnik spotkania otrzymał również kopertę życia ufundowaną przez Urząd Miasta i Gminy oraz Fundację Lepsze Niepołomice.

Choć niejednemu z obecnych zakręciła się w oku łza wzruszenia, to spotkanie z pewnością przyniosło wiele radości, ale i nadziei, że takich wydarzeń dla seniorów będzie w staniąteckim domu kultury coraz więcej.

2018-05-21T14:42:31+00:0021 maja 2018|Kultura|
Rozmiar liter
Kontrast