Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Ogłoszenia
Polecamy
Sport
Studio N
Wydarzenia
Wyróżnione

Wiocha, że hej

2 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy do Laboratorium Aktywności Społecznej OpenSpace na wernisaż wystawy fotografii dziecięcej o nazwie “Wiocha, że hej”.

Na wystawie prezentowane będą zdjęcia 9 fotografek z Akademii Fotografii Dziecięcej, które brały udział w warsztatach odbywających się w Niepołomicach.

Główną prowadząca była Żaneta Nawrot, a organizatorkami warsztatów Dominika Sowa i Krystyna Sudoł.

Mamy spotkały się w miejscowym Dom-Ogród (ul. Mokra 17, Niepołomice) należącym do pana Andrzeja Korabika. Odkryte miejsce bardzo je zachwyciło. Mali modele mieli okazję pobawić się ze zwierzętami, które można znaleźć w zagrodach u pana Andrzeja, posiedzieć na belach siana, pojeździć na koniach i kucach, oraz pozwiedzać małe “ranczo” jak mali modele nazwali to miejsce.

Zarówno Mamy jak i dzieci zachwycili się przyjazną atmosferą tego miejsca jak i możliwością oglądnięcia mundurów Krakowskiej Brygady Kawalerii.

Niektóre z Mam postanowiły nawet powrócić w to miejsce z dziećmi, aby wykorzystać możliwość nauki jazdy konnej, co owocuje dalszymi prywatnymi już zdjęciami dziećmi ze zwierzętami.

Dzięki uprzejmości Laboratorium Aktywności Społecznej, uczestniczki miały możliwość spotkać się na drugą część warsztatów w budynku LAS, aby dokonać selekcji zdjęć i poznać nowe techniki obróbki cyfrowej zdjęć.

Rezultatem tych warsztatów jest wystawa zdjęć, na której będą Państwo mieli okazję zobaczyć 9 różnych spojrzeń na jeden temat warsztatów. Każda z Mam pokazuje nam własną intrepretację tematu warsztatów z własną obróbką. Temat ten sam, ale jak sami się przekonacie spojrzenia i kadry różne.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do pojawienia się na wernisażu i spotkania z autorkami zdjęć w piątek 2 czerwca o godz. 18.00. To dobra okazja, aby oglądnąć urocze zdjęcia, zainteresować sie fotografią, nawiązać kontakt z mami fotografkami i odwiedzić LAS.

Autorkami zdjęć są:
Żaneta Nawrot, Dominika Sowa, Krystyna Sudoł, Agnieszka Szewczyk, Katarzyna Hajdyła, Małgorzata Serafin-Kozyra, Danuta Czapka, Joanna Mikołajczyk, Agnieszka Ostachowska.

2017-05-23T11:31:06+00:0023 maja 2017|Kultura|
Rozmiar liter
Kontrast