Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Głosujemy na rozświetlone Niepołomice

Niepołomice walczą o tytuł „Świetlnej stolicy Polski”. W konkursie „Świeć się z Energą” rywalizują najpiękniej rozświetlone miasta w Polsce. Łączna pula nagród wynosi 184 000 zł i zostanie w całości przekazana na cele dobroczynne.

Konkurs składa się z dwóch etapów – wojewódzkiego i ogólnopolskiego. Głosowanie w pierwszym etapie trwa do 2 stycznia 2018 roku i wyłoni 16 miast z największą ilością głosów. Wezmą one udział w głosowaniu ogólnopolskim, które potrwa od 8 do 15 stycznia.

Najpiękniej rozświetlone miasta w każdym województwie wygrają sprzęt AGD o wartości 10 000zł na cele charytatywne. Zwycięzca Plebiscytu Miast otrzyma sprzęt o łącznej wartości 50 000zł! Wszystkie wygrane zostaną przekazane na szczytny cel.

Aby zagłosować kliknij tutaj.

Zabawę zorganizowała już po raz dziewiąty Grupa Energa.

Równolegle trwa też konkurs fotograficzny dla wszystkich miłośników świątecznej fotografii. Zrób zdjęcie przedstawiające klimat Świąt Bożego Narodzenia i wyślij je – za pośrednictwem strony www.se.pl/swiecsie/ – określając 1 z 5 kategorii tematycznych: MÓJ DOM, MOI BLISCY, MOJE MIASTO, MOJA ULUBIONA SZOPKA, MOJA ILUMINACJA. Do wygrania nagrody o łącznej wartości 34 000zł!

Z regulaminem konkursu można się zapoznać tutaj. Więcej o akcji na www.se.pl/swiecsie/.

Zachęcamy do włączenie się w zabawę!

2017-12-18T13:30:41+00:0018 grudnia 2017|Miniatura, Ogłoszenia|
Rozmiar liter
Kontrast