Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Ogłoszenia
Polecamy
Sport
Studio N
Wydarzenia
Wyróżnione

Powstanie sala gimnastyczna

Burmistrz Roman Ptak podpisał dziś umowę na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Niepołomicach-Podgrabiu. Inwestycja będzie kosztować ponad 1,3 mln złotych. W całości sfinansuje ją Gmina Niepołomice.

Wykonawcą przedsięwzięcia będzie, wyłoniona w ramach przetargu, firma Samson z Niedomic. Jest to sprawdzone przedsiębiorstwo, ma na swoim koncie kilkadziesiąt sal gimnastycznych. W naszej gminie wybudowali już: salę gimnastyczną przy Gimnazjum w Niepołomicach, budynek przy KS Dąb Zabierzów Bocheński, byli też wykonawcą inwestycji Centrum Bocheńska.

Prace przy budowie sali ruszą pod koniec marca.

Firma Samson podkreśla, że bezpieczeństwo dzieci, które w tym czasie będą uczęszczać do szkoły, jest dla nich priorytetem. Plac budowy będzie oddzielony od terenu, po którym będą się poruszać uczniowie.

Przedsięwzięcie obejmuje budowę sali gimnastycznej wraz zapleczem szatniowo-sanitarnym, rozbudowę wewnętrznych instalacji: wody, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania i energii elektrycznej oraz przebudowę przyłączy: wody, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji opadowej i energii elektrycznej.

Sala gimnastyczna będzie wyposażona w sprzęt sportowy: kompletny zestaw do koszykówki, siatkówki oraz piłki ręcznej, podwójne drabinki gimnastyczne, materace i ławki gimnastyczne oraz elektroniczną tablicę wyników.

Zakończenie inwestycji zaplanowano na koniec tego roku, a dokładnie na 6 grudnia. Dzieci otrzymają więc nową salę gimnastyczną w prezencie mikołajkowym.

2017-10-25T16:27:22+00:007 marca 2017|Ogłoszenia|
Rozmiar liter
Kontrast