Właśnie dziś, startuje głosowanie do Budżetu Obywatelskiego 2019. Zapraszamy wzięcia udziału w głosowaniu i wybrania zadań, które dla waszych miejscowości czy osiedli będziemy realizować w przyszłym roku.

Można zagłosować na trzy sposoby. Pierwszy sposób – przez wrzucenie do urny wypełnionej karty do głosowania. Punkt do głosowania znajduje się przy Urzędzie Miasta, Plac Zwycięstwa 13 w godzinach od 10.00 do 18.00 od poniedziałku do niedzieli. Można zagłosować na miejscu, bądź zabrać ze sobą kartę (na jedną osobę wydawane będzie 8 kart do głosowania) i zastanowić się w domu. Kartę do głosowania można wydrukować sobie samodzielnie a linki do pobrania wersji doc. lub PDF znajdą Państwo na końcu.

Można wysłać kartę pocztą i tu decydowała będzie data stempla pocztowego. Kartę wysyłamy na adres Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach, Plac Zwycięstwa 13, 32-005 Niepołomice, z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski – GŁOSOWANIE”.

Trzecia możliwość to głosowanie w formie elektronicznej za pomocą interaktywnego formularza umieszczonego na stronach internetowych https://niepolomice.budzet-obywatelski.org. Po wybraniu przez nas dowolnych dwóch lub jednego zadania otrzymamy sms, którym zweryfikujemy swój głos.