Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Ogłoszenia
Polecamy
Sport
Studio N
Wydarzenia
Wyróżnione

Zagłosuj na Fundację Zamek Królewski

Fundacja Zamek Królewski w Niepołomicach została nominowana do nagrody w Konkursie „Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2017”.

Na Fundację można głosować za pośrednictwem strony www.lider-plebiscyt.pl – codziennie można oddać 1 głos z jednego numeru IP. Głosowanie trwa do 26 listopada 2017.

29 listopada 2017 r. podczas uroczystej Gali Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej. Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Małopolskiego Ośrodka Koordynacji Ekonomii Społecznej”, wdrażanego w ramach Działania 9.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Konkurs Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej to inicjatywa, która ma na celu promować i nagradzać najlepsze przedsiębiorstwa społeczne w Małopolsce, z sukcesem łączące działalność biznesową z realizacją założonych celów społecznych. O tytuł Małopolskiego Lidera Przedsiębiorczości Społecznej mogą ubiegać się: organizacje pozarządowe i kościelne jednostki organizacyjne prowadzące działalność gospodarczą, spółdzielnie inwalidów i niewidomych, spółdzielnie socjalne, spółdzielnie pracy oraz spółki not for profit.

 

2017-10-26T15:51:17+00:0026 października 2017|Ogłoszenia, Wyróżnione|
Rozmiar liter
Kontrast