Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Złapmy smoga

Od ponad miesiąca na terenie naszej gminy można korzystać z aplikacji „Złap Smoga”. Do tej pory otrzymaliśmy od mieszkańców 20 zgłoszeń. Straż Miejska przeprowadziła już 13 interwencji.

Jeśli ktoś jeszcze nie pobrał aplikacji, zachęcamy do tego. Za pomocą smartfona możemy zgłosić podejrzenia popełnienia wykroczeń związanych z emisją szkodliwych substancji do atmosfery. Razem dbajmy o poprawę jakości powietrza, którym oddychamy.

Przypomnijmy jak działa aplikacja. Użytkownik może pobrać aplikację na swój smartfon (z systemem iOS lub Andriod) i w prosty sposób poinformować nas o potencjalnym wykroczeniu. Aby wysłać zgłoszenie wystarczy zrobić zdjęcie i wpisać adres, przy którym zauważyliśmy niepokojące nas zjawisko. Zgłoszenie zostanie wysłane do pracowników Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa oraz Straży Miejskiej posiadających stosowne uprawnienia do podjęcia interwencji.

Z aplikacją każdy użytkownik ma dostęp do statystyk w obrębie wybranego obszaru oraz możliwość podglądu zgłoszeń oraz realnych interwencji.

Zgłoszenia przesyłane przez użytkowników są anonimowe.

2018-02-28T09:42:19+00:0023 lutego 2018|Ogłoszenia|
Rozmiar liter
Kontrast