Studio N
Wydarzenia
Wyróżnione

III turniej o Puchar Orlika

W minioną sobotę na obiekcie sportowym „Orlik” w Woli Batorskiej został zorganizowany III Turniej o Puchar Orlika w piłce nożnej pod honorowym patronem Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice.

Do turnieju organizowanego przez animatorów tego obiektu zgłosiło się 12 drużyn rywalizujących ze sobą w czterech wylosowanych grupach. Do fazy pucharowej zakwalifikowało się 8 najlepszych drużyn fazy grupowej. W wielkich finale po zaciętym pojedynku „Bishaka Kurdwanów” pokonała ekipę „Drzazg” 1-0, a zwycięskiego gola dającego upragniony tytuł zdobył Mateusz Ziółko – najlepszy strzelec turnieju.

W meczu o trzecie miejsce „Młode Wilki” pokonały ekipę „Prawilnych Kaktusów” 2-1 i tym samym zapewniły sobie miejsce w pierwszej trójce turnieju.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Szydłowski, najlepszym strzelcem turnieju Mateusz Ziółko, a najlepszym bramkarzem Michał Pastula. Wszystkie ekipy otrzymały pamiątkowe dyplomy. Pierwsze trzy ekipy turnieju otrzymały także okazałe puchary a dla najlepszej ekipy przewidziana została nagroda rzeczowa.