Dodano dn.: 22 sierpnia 2018

W dniach 10-12 sierpnia na parkurze WLKS Krakus odbyły się Zawody Regionalne i Zawody Towarzyskie – V kwalifikacja.

KJK Pod Żubrem Niepołomice reprezentowało aż 10 par. Swój debiut miała Julia Świerkosz i CHICA’S BOY Z. Julia wspaniale zaprezentowała się z nowym koniem zwyciężając dwa konkursy i zajmując 2 miejsce w konkursie z wyborem trasy P. Cieszy nas, że nasi zawodnicy skaczą coraz wyżej.

W konkursie N1 nasze dwie pary uplasowały się na czołowych miejscach: Dariusz Świtek na Albatrosie wygrał ten konkurs, a Daria Pietrzak na Sonacie W zajęła 2 miejsce – dodamy, że konkurencja była naprawdę spora.

Dodatkowo Andrea Scholtyssek zdała na tych zawodach egzamin licencyjny z bardzo wysoką oceną.

Cztery zawodniczki naszego klubu i sześć koni od czwartku rozpoczyna starty w Mistrzostwach i Pucharze Polski Kuców i Małych Koni, Dzieci II.