Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

Jesteś tutaj: ://Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

2 grudnia w Szkole Podstawowej w Podłężu odbył się już czwarty „turniej pod patronatem św. Mikołaja”.

Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy „TOPSPIN” Wola Batorska oraz Szkoła Podstawowa w Podłężu. Po raz pierwszy turniej za sprawą występu zawodnika z Ukrainy przekroczył granice Polski. Także po raz pierwszy w najmłodszej kategorii wiekowej wystąpiło aż 5 zawodniczek!

Rywalizacja była bardzo zacięta (np. o zwycięstwie wśród młodszych chłopców, grających systemem “każdy z każdym”, decydowały sety), lecz jak najbardziej fair.

A oto wyniki końcowe:
Początkujący chłopcy:
1. Bartosz Byś z Niepołomic
2. Daniel Obal (Łękawica)
3. Aleksander Pilch (Podłęże)
4. Filip Koza (Niepołomice)
5. Michał Mroczek (Podłęże)

Początkujące dziewczęta:

1. Oliwia Haba (Zgłobice)
2. Aleksandra Strojek (Czarnochowice)
3. Klaudia Haba (Zgłobice)
4. Martyna Tekiela (Staniątki)
5. Nikola Obal (Łękawica)

Zaawansowani chłopcy:

1. Michał Olszewski (Strumiany)
2. Norbert Kołodziejczyk (Niepołomice)
3. Jakub Koza (Niepołomice)

Mężczyźni Open:

1. Rafał Bruzda (Koźmice Wlk.)
2. Dariusz Bochenek ((Wieliczka)
3. Krzysztof Staniszewski (Nowe Brzesko)
4. Kacper Turecki (Świątniki Dln.)
5. Jan Bulzak (Świniarsko)
6. Dawid Sywała (Przyszowa)
7-8. Jarosław Turecki (Świątniki Dln.)
Paweł Lelek (Wieliczka)
9-12.Konrad Wcisło (Szczytniki)
Dariusz Nałódka (Kraków)
Jan Trębacz (Kraków)
Sławomir Janikowski (Biczyce)
13-16.Karol Strojek (Czarnochowice)
Marek Stoszko (Wierzchosławice)
Walerij Iwankiewicz (Ukraina)
Artur Stoszko (Wierzchosławice)
17-24.Szymon Wdaniec (Podłęże)
Wiktor Różycki (Tarnów)
Andrzej Płuchowski (Podłęże)
Dawid Płuchowski (Podłęże)
Mirosław Bochenek (Kraków)
Stanisław Krzywak (Wierzchosławice)
Kacper Olszewski (Strumiany)
Ireneusz Kukla (Kraków)
25-26.Jan Srogosz (Kraków)
Jakub Turecki (Świątniki Dln.)

Turniej rodzinny:
1. Karol i Arkadiusz Strojek (Czarnochowice)
2. Michał i Andrzej Olszewscy (Strumiany)
3. Michał i Rafał Mroczek (Podłęże)
4. Martyna i Dominika Tekiela (Podłęże)

Gratulacje dla zwycięzców.

Zaproszenie dla wszystkich na przyszły rok.

Turniej był współfinansowany przez Gminę Niepołomice

2017-12-05T14:43:59+00:00 5 Grudzień 2017|Sport|
Accessibility