Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Mistrzyni Polski Południowej w skokach

Od 22 do 24 września w KJK Romico w Żywcu odbyły się XXXVI Mistrzostwa Polski Południowej w skokach. Zawodniczka z „KJK Pod Żubrem Niepołomice” została Mistrzynią Polski Południowej w skokach w kat. kuce!

Impreza corocznie przyciąga najlepszych zawodników z całego regionu. Podczas mistrzostw 4 pary z KJK Pod Żubrem z sukcesami reprezentowały klub i ponownie udowodniły bardzo wysoką formę!

Marta Wypiór na klaczy Glory bezbłędnie przejechała 2 półfinały (70 i 80cm) oraz dwunawrotowy finał (85 i 90cm) mistrzostw w kategorii kuce, uzyskując pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Polski Południowej!

Joanna Szyndler na koniu Hamas z zerowym kontem punktów karnych po dwóch półfinałach (85 i 90 cm) i pierwszym nawrocie finału (90 cm) dojechała do drugiego nawrotu (100 cm) gdzie jedna zrzutka zadecydowała o końcowym 6 miejscu w kategorii amator! Były to pierwsze zawody tak wysokiej rangi dla tej pary.

W tej samej kategorii Wiktoria Styś na koniu Oskar oraz Zuzanna Kuc na klaczy Estera niemal bezbłędnie walczyły aż do samego finału, który przejechały w świetnym stylu i bez punktów karnych.

Tadeusz Czajka
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach

2017-09-26T10:48:14+00:0026 września 2017|Sport|
Rozmiar liter
Kontrast