Studio N
Wydarzenia
Wyróżnione

Puszcza jedzie do Jastrzębia

W trzeciej kolejce Fortuna 1 ligi piłkarze Puszczy Niepołomice podejmą mistrza ubiegłego sezonu II ligi.

GKS 1962 Jastrzębie będzie jutro rywalem Puszczy Niepołomice w walce o kolejne ligowe punkty. Po zwycięskiej inauguracji w Niepołomicach zawodnicy Puszczy postarają się wywalczyć pierwsze wyjazdowe punkty w trwającym sezonie.

GKS Jastrzębie to zespół, który jeszcze trzy lata temu grał w III lidzie. Dwa kolejne awanse spowodowały, że obecnie oba zespoły mogą się spotkać w rozgrywkach Fortuna 1 ligi.

Gospodarze jutrzejszego spotkania wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W pierwszej kolejce Jastrzębie przegrało u siebie 1-2 z Wigrami Suwałki by w drugiej kolejce mimo prowadzenia Rakowa już2-0 wywalczyć punkt na boisku w Częstochowie. Zwyżka formy obu drużyn zwiastuje jutro spore emocje.

Klub z Niepołomic przeprowadzi relację tekstową minuta po minucie z tego spotkania. Będzie dostępna tutaj.

2018-08-03T10:07:58+00:003 sierpnia 2018|Sport|