Już w sobotę czekają nas w Niepołomicach kolejne sportowe emocje. W ramach 4 kolejki Fortuna 1 ligi Puszcza podejmie Wartę Poznań. Mecz już w najbliższą sobotę o 19.00.

Po porażce w pierwszym meczu w Częstochowie zawodnicy z Niepołomic wrócili do seryjnego zdobywania punktów. W dwóch kolejnych spotkaniach piłkarze Puszczy zdobyli komplet sześciu oczek i w zdecydowanie lepszych nastrojach przystąpią do gry na Stadionie Miejskim w Niepołomicach.

To właśnie na niepołomickim obiekcie w ostatnią niedzielę lipca miała miejsce efektowna inauguracja sztucznego oświetlenia połączona z jubileuszem 95-lecia klubu. Przy wsparciu ponad 1500 kibiców Puszcza pokonała faworyzowaną Stal Mielec 1-0.

Sobotni rywal Puszczy, Warta Poznań to tegoroczny beniaminek, który po dwóch latach spędzonych w II lidze awansował o szczebel wyżej. Sobotni mecz będzie trzecim spotkaniem o punkty w historii obu drużyn. Co ciekawe, piłkarze Puszczy jeszcze z Wartą nie wygrali.

W sezonie 2016/2017 kiedy to oba kluby spotkały się w drugiej lidze i Puszcza kończyła rozgrywki świętując awans to Warta zanotowała lepszy bilans bezpośrednich spotkań. W Poznaniu padł bezbramkowy remis, a w Niepołomicach goście wygrali 2-1.

Niepołomicki klub rozpoczął już przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Kibice mogą kupić bilety za pośrednictwem strony internetowej bilet.pax.pl i wszystkie formalności dokonać elektronicznie. Osoby ceniące sobie tradycyjny sposób zakupów biletów mogą skorzystać z kasy przed Stadionem Miejskim. Będzie ona czynna w dniu meczu, w sobotę 11 sierpnia od godziny 17.00.

Zapraszamy!

Puszcza Niepołomice – Warta Poznań
sobota 11 sierpnia, 19:00
Stadion Miejski w Niepołomicach