22 stycznia w siedzibie Małopolskiego Związku Jeździeckiego odbyło się podsumowanie sezonu 2016.

Zawodniczki KJK „Pod Żubrem” Niepołomice odebrały nagrody za wysokie miejsca w Rankingu i Pucharze Małopolski w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Zawodniczi ciężko pracowały na swoje sukcesy cały poprzedni sezon.

Marta Wybiór (12 lat) – zajęła 1 miejsce w Pucharze MZJ i 2 miejsce w rankingu MZJ w skokach przez przeszkody, w kategorii młodzików na kucach oraz została powołana do Kadry Małopolski Juniorów Młodszych na kucach na sezon 2017.

Liwia Gawrońska (13 lat) – wywalczyła 3 miejsce w Pucharze MZJ i 5 miejsce w Rankingu MZJ w skokach przez przeszkody w kategorii juniorów młodszych na kucach.

Karolina Sicińska (16 lat) – zdobyła 1 miejsce w Pucharze MZJ oraz 8 miejsce w Rankingu MZJ w skokach przez przeszkody w kategorii juniorów młodszych na dużych koniach.

Puchar MZJ to klasyfikacja ogólna zawodników zarejestrowanych w MZJ uwzględniająca wyniki wszystkich zawodów regionalnych, które odbyły się na terenie MZJ. Natomiast Ranking uwzględnia wyniki wszystkich zawodów regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych, które odbyły się w sezonie 2016 w kraju i za granicą.

Serdecznie gratulujemy sukcesów młodym zawodniczkom!