Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Target Muaythai w 2016 roku

Klub Target Muaythai był organizatorem trzech gal FighTTime. Jedną z nich była Gala Międzynarodowa Figttime 13, gdzie rozegrano mecz Polska-Francja.

Zawodnicy startowali na zawodach krajowych oraz międzynarodowych. Walczyli amatorsko, pro-am, oraz toczyli walki zawodowe na zasadach Muaythai i K1. Największym osiągnięciem było zdobycie dwukrotnego Mistrzostwa Polski Muaythai IFMA przez Michała Kalrińskiego oraz Magdalenę Kasprzyk oraz wicemistrzostwa przez Dawida Batko.

Podczas Gal FightTime w walkach pro-am zawodnicy Target MuayThai wygrywali z przeciwnikami nie tylko z Polski, ale również z Europy. Byli to m.in.: Paulina Łapaj, Magdalena Kasprzyk, Dawid Batko, Kacper Jaworski, Paweł i Gabriel Chmielek.

Na Gali Polska-Francja Magdalena Kasprzyk zdobyła Pas FighTTime. Walki zawodowe toczyli Michał Karliński oraz Magdalena Kasprzyk, która pokonała na zasadach K1 m.in. zawodniczkę Monikę Bohn z Brzostek Top Team Gym podczas Gali Lady Fight Night. LFN to jedyna organizacja w Europie, gdzie walczą same kobiety na zasadach K1 oraz MMA. Zawodnicy Target wzięli też udział w letnim obozie sportowym, który organizowany jest co roku.

Klub Target Muaythai w roku 2016 korzystał z dofinansowania z Urzędu Miasta i Gminy Niepołomice.

2017-03-13T11:33:05+00:0013 lutego 2017|Sport|
Rozmiar liter
Kontrast