Od 9 do 11 czerwca ekipa KJK Pod Żubrem Niepołomice uczestniczyła w regionalnych i towarzyskich zawodach w skokach przez przeszkody rozgrywanych WLKS Krakus Swoszowice.

Nasi zawodnicy aż 12-krotnie uzyskali wysokie miejsca w pierwszej szóstce i zostali wyróżnieni podczas dekoracji. Skład i wyniki zawodników prezentują się następująco:
– Magdalena Kaim i Camel – konkursy 60 i 80cm, gdzie na 6 parkurów aż 4 pokonała bezbłędnie i w bardzo dobrym stylu. Dwukrotnie zajęła bardzo wysokie 3 i 5 miejsce.
– Adam Klimczyk i Fala – konkursy 80 i 100cm, para ta startowała pierwszy raz w tym sezonie uzyskując obiecujące rezultaty.
– Joanna Korabik i Czasza – konkursy 60, 80 i 100cm, na 6 parkurów konkursowych 3 przejechała bezbłędnie uzyskując wysokie 5 miejsce w konkursie z trafieniem w normę czasu.
– Wiktoria Styś i Oskar – konkursy 80 i 100cm, para ta zajęła rewelacyjne 1, 2, 3, 4 i 6 miejsce bezbłędnie pokonując wszystkie 6 parkurów!
– Julia Świerkosz i Miłek Ponysport – konkursy 80 i 100 cm, para ta bezbłędnie i w bardzo dobrym stylu pokonała 5 z 6 parkurów, a w niedzielę zajęła 6 miejsce w konkurencji 100cm.
– Joanna Szyndler i Hamas – konkursy 80 i 100cm, para ta bezbłędnie pokonała 4 na 6 parkurów, 3 krotnie zajmując bardzo dobre 1, 2 i 4 miejsce.
– Marta Wypiór i Glory – konkursy 80 i 100cm, ta nowa para dopiero trzeci raz wystartowała wspólnie na zawodach uzyskując bardzo ładne przejazdy (5/6 bezbłędnie) i ostatecznie, bezkonkurencyjnie wygrywając Finał Rundy Srebrnej!

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników zawodnikom, trenerowi jak również za wsparcie rodzicom-luzakom oraz organizatorom za świetne warunki oraz sportową atmosferę.

Joanna Wypiór
KJK Pod Żubrem w Niepołomicach