W najbliższą niedzielę Puszcza Niepołomice zmierzy się na Stadionie Miejskim z GKS-em Tychy. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18.00

Nasi zawodnicy mają za sobą pracowity okres. W ostatnich 10 dniach piłkarze Puszczy rozegrali już 3 mecze, a przed niedzielnym spotkaniem o punkty czeka ich jeszcze wyjazdowa potyczka w Pucharze Polski.

Po porażce u siebie z ŁKS-em Łódź, dwa kolejne wyjazdowe mecze z Chrobrym Głogów i GKS-em Katowice zakończyły się przywiezieniem do Niepołomic aż czterech punktów.

W środę 26 września Puszcza uda się do Wielkiej Woli na mecz z A-klasowym KS Paradyż. Rywale Puszczy są zwycięzcami  okręgowego Pucharu Polski w okręgu łódzkim. Trener Tomasz Tułacz zapowiada spore zmiany w składzie na to spotkanie. Swoją szansę dostaną zawodnicy, którzy od początku sezonu grali mało, albo wcale. To oznacza, że pewni występu mogą być rezerwowy bramkarz Damian Smoleń, a także pomocnicy Kamil Poźniak i Marcel Kotwica. Prawdopodobne są również zmiany w środku defensywy, gdzie od początku sezonu od pierwszej do ostatniej minuty grają Michał Czarny i Piotr Stawarczyk. Początek pucharowego spotkania o godzinie 16.00.

Kluczowy w tym tygodniu jest jednak niedzielny pojedynek z GKS-em Tychy. Goście przyjadą do Niepołomic ze stratą 1 punktu do zajmującej 9 miejsce w ligowej tabeli Puszczy. Tyszanie należą jednak do wąskiego grona drużyn, które w tym sezonie nie miały jeszcze okazji do świętowania zwycięstwa w meczu wyjazdowym. Biorąc pod uwagę ostatnią porażkę podopiecznych trenera Tomasza Tułacza u siebie, liczymy na dobre widowisko przy Kusocińskiego i komplet punktów naszej drużyny.