Wydarzenia
Wyróżnione

Wigry przyjadą do Niepołomic

Już w sobotę sympatyków piłki nożnej czekają w naszym mieście kolejne wielkie emocje. Puszcza Niepołomice podejmie na Stadionie Miejskim drużynę Wigier Suwałki.

Zawodnicy z Niepołomic zajmują aktualnie 9 miejsce w ligowej tabeli. Puszcza w pięciu rozegranych dotąd meczach wygrała dwa spotkania, zanotowała jeden remis i uległa w dwóch meczach. W minioną środę w Sosnowcu niepołomiczanie przegrali 0-1 z Zagłębiem Sosnowiec. Warto jednak podkreślić, że grająca w osłabieniu przez drugie 45 minut drużyna z Niepołomic pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie.

Najbliższy rywal Żubrów, zespół Wigier Suwałki aktualnie  okupuje przedostanie, 17 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dwóch punktów. Wigry to jedyna drużyna w Nice 1 lidze, która w tym sezonie nie miała jeszcze okazji to radości po zdobyciu kompletu punktów. Najbliżsi rywale Puszczy zremisowali 2 spotkania i polegli w 3 grach.

W sobotnim meczu z pewnością nie zagra ulubieniec niepołomickiej publiczności Longinus Uwakwe. Nigeryjczyka z polskim paszportem czeka przymusowa przerwa po obejrzeniu 4 żółtych kartek od początku ligowego sezonu.

Początek meczu z Wigrami Suwałki w sobotę 26 sierpnia zaplanowano na godzinę 17.00.

2017-10-25T16:26:31+00:0024 sierpnia 2017|Sport|