Studio N
Wydarzenia
Wyróżnione

Z medalami Mistrzostw Małopolski!

W dniach 7-9 września 2018 roku w WLKS Krakus Swoszowice odbyły się Mistrzostwa Małopolski w jeździe konnej. Udanie w rywalizacji uczestniczyły zawodniczki KJK Pod Żubrem Niepołomice rywalizowały w Mistrzostwach Małopolski.

Najlepszą zawodniczką w kategorii juniorow została para Daria Pietrzak i Monsun. Miejsce na najniższym stopniu podium wywalczyła natomiast Marta WYpiór na koniu Hokey Pokey.

Z pełnymi wynikami można zapoznać się poniżej:

Daria Pietrzak i Monsun

1 miejsce – w kat. juniorów /125 cm/

Daria pomimo zaledwie 12 lat wystartowała w wyższej kat. wiekowej i ukończyła konkurs z bardzo dużą przewagą nad pozostałymi, bardzo doświadczonymi zawodniczkami.

Marta Wypiór i Hokey Pokey

3 miejsce – w kat. juniorów młodszych /105 cm/

Marta wszystkie parkury przejechała bezbłędnie, a 3 miejsce wywalczyła w emocjonującej rozgrywce.

Zuzia Kuc i Lulana van het Keizershof

4 miejsce w kat. juniorów młodszych /105 cm/

Zuzia i Lulana po dwóch bezbłędnie przejechanych półfinałach i bezbłędnych 2 nawrotach finału jako jedna z 4 par weszła do rozgrywki.

Wiktoria Styś i Oskar

5 miejsce w kat. open /105 cm/

Wiktoria i Oskar w całych zawodach popełnili tylko jeden błąd i Mistrzostwa ukończyli tylko z 4 pkt.

Julia Świerkosz i Chica’s Boy Z

6 miejsce w kat. juniorów młodszych /105 cm/

Julia i Chica’s w całych zawodach popełnili tylko jeden błąd i Mistrzostwa ukończyli tylko z 4 pkt.

Kolejne dwie pary startujące w kat. OPEN: Adrea Scholtyssek i Ikar oraz Urszula Milewska i Łania, pomimo że nie zajęły miejsc w czołówce, mogą pochwalić się bardzo ładnymi przejazdami.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom. Chwila odpoczynku i w ostatni weekend września ruszamy do Żywca na Mistrzostwa Polski Południowej.