25 marca w Jarosławiu odbyły się XII Ogólnopolskie Zawody Combat Aikido i Ju-Jitsu. Wzięło w nich udział ponad 120 zawodników. Z Challenge Ju-Jitsu Sport startowało 21 zawodników zarówno w Ju-Jitsu jak i w Semi-Contact. Zawodnicy Challenge spisali się wspaniale!

Łącznie zawodnicy Challenge Ju-Jitsu Sport Niepołomice zdobyli 32 medale: 12 złotych, 13 srebrnych oraz 7 brązowych. Dwójka naszych zawodników, została wyróżniona pucharami za najlepsze walki turnieju.

Walki Ju-Jitsu:
Złote medale: Nadia Małek, Oliwia Długosz, Natalia Plichta, Dagmara Zym, Agnieszka Rudzka, Bartłomiej Chwajoł, Przemysław Rudzki, Jan Pyrlik, Krol Pyrlik.
Srebrne medale: Gabriela Zym, Karolina Bachowicz, Aleksandra Bachowicz, Magdalena Nowak, Jędrzej Gruszka, Kacper Małek, Jakub Nóżka.
Brązowe medale: Dominika Gruszka, Mateusz Rębacz, Michał Kupiec, Bartosz Krężałek, Kacper Światowiec.

Walki semi-contact:
Złote medale: Nadia Małek, Agnieszka Rudzka, Gabriela Zym.
Srebrne medale: Natalia Plichta, Oliwia Długosz, Magdalena Nowak, Bartłomiej Chwajoł, Jędrzej Gruszka, Bartosz Krężałek.
Brązowe medale: Karolina Bachowicz, Kacper Małek.

Był to już trzeci z rzędu turniej w tym miesiącu. Wszystkim Gratulujemy! Dzięki zaangażowaniu rodziców otrzymaliśmy pomoc nie tylko w transporcie, ale również w opiece nad dziećmi jak i kibicowaniu!

Zapraszamy na naszą stronę: www.challengejujitsu.com.

Arkadiusz Małek
Challenge Ju-Jitsu Sport Niepołomice