Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Program Dni Niepołomic

3 dni, 3 sceny i niezliczona ilość atrakcji. Prezentujemy program 26. Dni Niepołomic. 
W pierwszy weekend czerwca odbędą się 26. Dni Niepołomic. Oto co nas czeka w tym roku! Mamy już oficjalny program wydarzenia!
Oficjalne otwarcie nastąpi tradycyjnie w piątek na Dziedzińcu Zamkowym. Wszystkich Państwa zapraszamy na godzinę 19.00. Jak co roku przygotowaliśmy kilka niespodzianek dla obecnych na otwarciu. Punktem kulminacyjnym pierwszej dnia święta naszego miasta będzie koncert Mateusza Ziółko.
W sobotę całe Niepołomice będą tętnić życiem już od samego rana. W halach i na boiskach sportowych będą się toczyć niezliczone ilości konkursy i zawody sportowe. Pokazy grup i stowarzyszeń będziemy mogli oglądać na trzech scenach: w Parku Miejskim, w Sali Widowiskowej Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa oraz na zamkowym dziedzińcu. Wieczorem na parkurze w ramach Letniej Sceny Eska wystąpią Monika Lewczuk i Sarsa. Nocną zabawę taneczną w parku prowadzić będzie zespół Royal Band.
Niedzielę rozpoczniemy mszą świętą na zamkowym dziedzińcu. Przez cały dzień podobnie jak w sobotę będą dostępne trzy sceny na których swoje osiągnięcia będą prezentować nasi mieszkańcy. Wieczorem podczas losowania cegiełek poznamy numer, którego właściciel wygra samochód, Volkswagena Up! Po losowaniu na zakończenie wystąpi grupa Veegas.
Zachęcamy do pobrania szczegółowego programy Dni Niepołomic.

2017-10-25T16:27:03+00:0022 maja 2017|Wydarzenia|
Rozmiar liter
Kontrast