Generic selectors
Wpisane wyrażenie
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Szukaj w treści
Search in pages
Filtruj według kategorii
Banner
Edukacja
Felietony
Fotorelacja
Galeria
Gospodarka
Inne
Jubileusz Odzyskania Niepodległości
Kultura
Miniatura
Ogłoszenia
Sport
Studio N
Wydarzenia

Gumball 300 w Niepołomicach

To nie zdarza się co dzień. Przez centrum Niepołomic w poniedziałkowe popołudnie przejechały jedne z najlepszych marek samochodów.

Któż z fanów motoryzacji nie westchnie na widok Lamborghini, Bentleya, Bugatti, Porsche czy Ferrari? A kiedy jeszcze można zobaczyć je wszystkie naraz i to z całkiem bliska staje się to nie lada atrakcją. Tak też było wczoraj kiedy do Niepołomic zjechały samochody uczestniczące w wyścigu Gumball 3000. Organizatorzy wydarzenia wybrali Niepołomice na miejsce krótkiego odpoczynku dla kierowców pokonujących w wyścigu 3000 mil.

Gumball 3000 to nie tylko prezentacja znakomitych samochodów to przede wszystkim szczytny cel. Wpłacając pieniądze na jedną z załóg można wesprzeć akcję charytatywną.

Przez chwilę niepołomicki parking za zamkiem był z pewnością jednym z najdroższych parkingów na świecie. Mamy nadzieję, że uczestnicy wyścigu odwiedzą nas jeszcze i zatrzymają się tutaj na dłuższą chwilę. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji podesłanej przez Overlia Studio.

2017-07-04T15:40:54+00:004 lipca 2017|Wydarzenia|
Rozmiar liter
Kontrast