Ukazało się kolejne wydanie oficjalnego informatora „Nasze Niepołomice 2018”, wydawanego przez Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach.

Z roku na rok publikacja rozrasta się i obecnie jest to już 90-stronicowa książeczka, która zawiera najważniejsze informacje z zakresu edukacji, kultury, sportu i rekreacji oraz wielu innych. Są one uzupełnione obszernymi danymi teleadresowymi.

To już dziesiąte wydanie gminnego informatora, który co roku jest uzupełniany o nowe treści, zgodnie z sugestiami i uwagami mieszkańców.

Ta bezpłatna publikacja była przez pewien czas dostępna w magistracie (pl. Zwycięstwa 13) oraz w punktach, w których dystrybuowana jest co miesiąc „Gazeta Niepołomicka”, czyli między innymi w większych sklepach, ośrodkach zdrowia i bibliotekach.
Część nakładu zarezerwowaliśmy dla osób, które w ciągu roku będą się meldowały w naszej gminie – informator ma być kompendium wiedzy i danych teleadresowych, ułatwiającym im zorientowanie się w bogatej ofercie w różnych dziedzinach.
W informatorze zawarliśmy wiele przydatnych informacji zarówno o samej gminie jak i jej budżecie, zestawienie wszystkich instytucji samorządowych, placówek i instytucji oraz stowarzyszeń działających w dziedzinie edukacji, kultury, sportu, opieki społecznej i zdrowia oraz wiele innych informacji. Nie zabrakło także danych obiektów noclegowych i gastronomicznych, czy informacji na temat banków, salonów piękności, przewoźników i punktów usługowych.
Nowością w tym wydaniu jest obszerna informacji poświęcona Budżetowi Obywatelskiemu.
Publikację można będzie w ciągu roku otrzymać w Referacie Promocji i Kultury (ul. Zamkowa 5) – do wyczerpania nakładu.
Elektroniczna wersja publikacji jest dostępna na naszej stronie internetowej – pod poniższym linkiem.

Można go także pobrać w wersji cyfrowej, klikając w poniższy link.