Pole golfowe – Ochmanów 124
Dzień Golfa

Godzina 12:00 Bezpłatne zajęcia golfowe dla gości

12.00 – 12.45
1. Driving range (strzelnica golfowa) nauka gry długiej,
2. Practic Green – nauka gry krótkiej
3. Szkolenie teoretyczne

13.00 – 13.45
1. Driving range (strzelnica golfowa) nauka gry długiej,
2. Practic Green- nauka gry krótkiej
3. Szkolenie teoretyczne

14.00-14.45
1. Driving range (strzelnica golfowa) nauka gry długiej,
2. Practic Green- nauka gry krótkiej
3. Szkolenie teoretyczne

Przez wszystkie dni będą zapisy na lekcje i kursy golfa. Dodatkowe informacje na www.krakowgolf.pl lub telefonicznie 12 281 91 70

ZAMEK KRÓLEWSKI
Dziedziniec
10.00 Msza Święta
11.00 Koncert Strażackiej Orkiestry Dętej Miasta i Gminy Niepołomice Lira
14.10 Zespół Wrzos – Centrum Kultury w Niepołomicach
14.50 Julia Nowak, Julia Wyszyńska, Julia Bessinger, Julia Głąb – występy wokalne
Organizator: Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder
15.30 Zespół Śpiewaczy Zabierzanie – Centrum Kultury w Niepołomicach – Dom Kultury w Zabierzowie Bocheńskim
16.00 Chór Społecznej Szkoły Podstawowej im. Lady Sue Ryder

MAŁOPOLSKIE CENTRUM DŹWIĘKU I SŁOWA
12.45 Potrafię śpiewać i tańczyć – montaż słowno-muzyczny
Organizator: Przedszkole Samorządowe nr 1 w Niepołomicach
14.00 Rewia tańca, akrobatyki i gimnastyki
Organizator: PTG Sokół Niepołomice

PARK MIEJSKI
12.00 Mix tańca nowoczesnego – grupa B-Crew (STYL Klub), duet Magda & Patrycja, duet Bartek & Julia
Organizator: Centrum Kultury w Niepołomicach, SP Pallotyni Kraków oraz Egurrola Dance Studio  – Dom Kultury w Słomirogu, Klub Taneczny STYL
12.10 Roztańczone przedszkolaki
Organizator: Samorządowe Przedszkole im. Św. Kingi w Podłężu
12.45 Pokaz zumby, crossa i rowerów
Organizator: Warsztat Formy
13.15 Arabeska – pokaz gimnastyki artystycznej
13.45 Układy taneczne
Organizator: Akademia Ruchu
14.15 Występy wokalne uczestników zajęć Katarzyny Duszkiewicz
Organizator: Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa
15.00 Zespół Pieśni i Tańca Zagórzanie – Centrum Kultury w Niepołomicach – Dom Kultury w Zagórzu
15.30 Koncert zespołu Coria
16.30 Koncert zespołu Mercurius
17.20 Pokaz Akademii Karate Tradycyjnego
17.50 Pokaz Niepołomickiego Klubu Kyokushin Karate i Boksu
18.30 Pokaz Target Muaythai
19.00 Losowanie cegiełek

HALA SPORTOWA, ul. Szkolna 3
9.00-16.00 IV Puchar Ju-jitsu
Challenge Ju-Jitsu Sport

RYNEK
10.00-14.00 Akcja krwiodawstwa
Organizator: Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Kropelka

TEREN przed Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa
11.00-14.00 Pokazy i obserwacje nieba
Organizator: Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne

TEREN przy Izbie Regionalnej i Stawie
14.00-17.00 Ogródek strażacki dla dzieci i prezentacja wozów bojowych
Ochotnicza Straż Pożarna Niepołomice

LABORATORIUM AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ OPENSPACE
8.00-18.00 Puszcza – wystawa zdjęć Patrycji Wąsikowskiej

TEREN PRZY PLEBANII
10.00-24.00 Wesołe miasteczko z Czech

PARKUR
19.00 LETNIA SCENA ESKI

  • Honorata Skarbek – koncert
  • Sylwia Grzeszczak – koncert