ZAMEK KRÓLEWSKI
Podegrodzie
11.00-16.00 Zawody strzeleckie o puchar Burmistrza Niepołomic
Organizator: TKKF Wiarus

Dziedziniec
12.00 Koncert zespołu Melodia
Organizator: Dom Kultury w Zakrzowcu
12.20 Gimnastyka akrobatyczna – piramidy
Organizator: Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej
12.45 Noce orientu – taniec
Organizator: Maram, Nowohuckie Centrum Kultury
13.00 Autorski pokaz mody dziecięcej z Zakrzowca
Organizator: Projektantki, Dom Kultury w Zakrzowcu
13.20 Mister R – koncert muzyczny
13.40 Salsa Time – pokaz salsy kubańskiej
14.00 Rewia tańca, akrobatyki i gimnastyki
Organizator: PTG Sokół Niepołomice
16.10 Etiudy baletowe
Organizator: Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida w Krakowie
16.50 Leciutko, jak piórko… – etiudy baletowe
Organizator: Centrum Kultury w Niepołomicach – Dom Kultury w Zabierzowie Bocheńskim, Dom Kultury w Zagórzu
17.05 Parada z batonem, flagą i pomponem. Gala Niepołomickich Mażoretek
Organizator: Centrum Kultury w Niepołomicach – Dom Kultury w Zabierzowie Bocheńskim, Dom Kultury w Zagórzu, Dom Kultury w Woli Batorskiej
17.50 Koncert zespołu B.L.U.E.
19.05 Agata Kublik – występ wokalny

Muzeum Niepołomickie
10.00-18.00 Wystawy stałe (wstęp: 1 zł). Antyk okiem kolekcjonera – skarby starożytności; Galerie Sztuki Polskiej i Europejskiej; Niepołomice. Miasto, czas i ludzie; myślistwo i trofea; kaplica zamkowa

Piwnica Gotycka
20.00 Noc poetów połączona z koncertem Krzysztofa Buratyńskiego

MAŁOPOLSKIE CENTRUM DŹWIĘKU I SŁOWA
Sala widowiskowa
13.00 Radosne przedszkolaki – prezentacja tańców, piosenek, wierszy
Organizator: Przedszkole Samorządowe w Woli Batorskiej
14.00 Kłamczucha – spektakl teatralny
Organizator: Szkoła Podstawowa w Staniątkach
15.00 Występ laureatek szkolnego konkursu piosenki angielskiej
Organizator: Szkoła Podstawowa w Niepołomicach

PARK MIEJSKI
12.00 Dlaczego instrument gra? – koncert uczniów
Organizator: Szkoła Muzyczna I stopnia w Niepołomicach
12.55 Dla mamy i taty – występ wokalno-taneczny
Organizator: Przedszkole Prywatne Eko-Park w Niepołomicach
13.30 Układy taneczne
Organizator: Szkoła Tańca MDS w Niepołomicach
13.50 Cheer Power – układy taneczne
Organizator: MTS Ikar Niepołomice
14.05 Występ zespołu Niepołomiczanie
Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Niepołomickiej
14.40 Hej po dolinie i po lesie na ludową nutę – koncert
Organizator: Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Zabierzowskiej
15.05 Talenty odkryte – koncert
Organizator: Centrum Kultury w Niepołomicach – Dom Kultury w Woli Zabierzowskiej, Dom Kultury w Zagórzu, Dom Kultury w Zakrzowcu,
15.50 Występ grup baletowych TAKT
Organizator: Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa
16.20 Występ uczestników warsztatów wokalnych prowadzonych przez Agnieszkę Dyk
Organizator: Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa
16.50 Występ wokalny uczestników warsztatów prowadzonych przez Katarzynę Wrońską
Organizator: Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa
17.35 Infinite Axis – koncert
18.30 Chobot Blues Band – koncert
19.30 The Leszky – koncert
20.30 Baciary – koncert
22.00-3.00 Zabawa taneczna w zespołem Remix Band

RYNEK
10.00-16.00 III Spot Muscle Cars Niepołomice 2019 – wystawa i zlot samochodów

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA, ul. 3 Maja 2
9.00-15.00 Turniej zespołów minikoszykówki
Organizator: MTS Ikar Niepołomice

HALA SPORTOWA, ul. Szkolna 3
10.00-16.00 5. Otwarty turniej tenisa stołowego
Organizator: UKS Topspin

TEREN przed Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa
11.00-14.00 Pokazy i obserwacje nieba
Organizator: Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne

TERENY ZIELONE obok MCDiS
13.00-20.00 Zajęcia Spartan Race Training Group Niepołomice

TERENY ZIELONE OBOK PLACU ZABAW
12.00-16.00 Magia futbolu – zajęcia piłkarskie

LABORATORIUM AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ OPECSPACE
8.00-18.00 Puszcza – wystawa zdjęć Patrycji Wąsikowskiej

TEREN PRZY PLEBANII
10.00-24.00 Wesołe miasteczko z Czech

SIŁOWNIA NEXT LEVEL FITNESS, Staniątki 703B
9.00-11.00 Zajęcia Spartan Race Training Group Niepołomice

ZBIORNIK BALATON w Woli Batorskiej
9.00-13.00 Zawody wędkarskie o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice