8 czerwca świętowaliśmy 10. urodziny Przedszkola Sportowo-Tanecznego Tygrysek, które funkcjonuje przy Akademii Karate Tradycyjnego w Niepołomicach.

Blisko 100 przedszkolaków zaprezentowało pokazy karate i tańca. Na maluchów czekało mnóstwo atrakcji: animacje, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, zabawy i konkursy sportowe.

Dzieciom towarzyszyli rodzice, którzy podziwiali występy swoich pociech. Niektórzy chętnie przyłączyli się do wspólnego tańca z maluchami. Wszyscy mogli się posilić kiełbaskami z grilla oraz innymi pysznościami, które rodzice przygotowali na piknik.

Emocji i dobrej zabawy nie brakowało. Było wyjątkowo gorąco, ale upał skutecznie łagodził sensei Paweł Janusz polewając wszystkich wodą.

Na imprezie zjawił się tygrys w kimonie, który jak się okazało umie karate! Maluchy odwiedził też Minionek i Kubuś Puchatek. Dzieci chętnie pozowały do zdjęć z bohaterami swoich ulubionych z bajek.

W pokazach zaprezentowali się m.in. absolwenci Przedszkola Tygrysek. Wśród nich byli Julka i Wiktor, którzy w tym roku zdali na czarny pas w karate tradycyjnym.

Jesteśmy dumni, że możemy wspomagać rozwój i wychowanie setek młodych ludzi. Dzieci, które wychodzą z naszego przedszkola są bardzo dobrze przygotowane fizycznie, mają też większą dyscyplinę i osiągają sukcesy nie tylko w karate, ale również w innych dziedzinach sportu – przyznał Paweł Janusz, pomysłodawca i założyciel Przedszkola Tygrysek.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspaniałą zabawę!

Przedszkole Sportowo-Taneczne Tygrysek