Zapraszamy szkoły z terenu gminy Niepołomice do udziału w Green Light 4 Girls Day @ Kraków, organizowanym przez pracowników firm Cisco i Akamai, pod patronatem organizacji Greenlight 4 Girls, inspirującej dziewczęta do zainteresowania się naukami ścisłymi i nowoczesnymi technologiami.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 30 września 2017 roku, w Katedrze Telekomunikacji i Informatyki AGH. Chcielibyśmy zaprosić uczennice klas 4-7 z Państwa Szkoły do udziału w tegorocznej edycji.

G4G Day to jednodniowa impreza, mająca na celu pokazanie atrakcyjnego i zabawnego oblicza nauk ścisłych i technologii za pomocą interaktywnych warsztatów przygotowanych przez pracowników Cisco, Akamai oraz wspierających nas partnerów. Chcemy podzielić się naszą pasją i w ten sposób zachęcić dziewczęta do rozwijania swoich zainteresowań przedmiotami z kręgu STEM (Science, Technology, Engineering & Math), co w przyszłości może prowadzić do wyboru ścisłego kierunku studiów.

Impreza jest całkowicie bezpłatna i ma charakter edukacyjny.

Tegoroczna edycja będzie już trzecią w Krakowie! Podczas dwóch poprzednich uczestniczki miały okazję programować roboty, drukować w technologii 3D oraz psuć Internet!

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa uczennice na G4G Day w tym roku!
Prosimy o przekazanie tego zaproszenia wychowawcom i nauczycielom klas od 4 do 7 oraz rodzicom dziewcząt z tych klas.
Prosimy o potwierdzenie przekazania zaproszenia.

Zapisy ruszają 9 września o godzinie 9 rano:
https://www.eventbrite.com/e/g4g-daykrakow-2017-darmowa-rejestracja-registration-35169570131

Więcej szczegółów:
http://greenlightforgirls.org/g4g-day-krakow/
https://www.facebook.com/events/137564416805007/?active_tab=about

 

Author: Marek Bartoszek