Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pliszka” serdecznie zaprasza rodziców wraz ze swoimi pociechami do nowo otwartego Klubu Malucha „Pliszka”, który funkcjonuje od 1 września 2017 r. w Niepołomicach przy ul. Pięknej 4.

Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży Klub Malucha „Pliszka” świadczy opiekę nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat. Zapewniamy całodzienną opiekę w miłej, przyjaznej dziecku atmosferze wraz z różnorodnymi zajęciami prowadzonymi przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Zapewniamy również możliwość skorzystania raz w tygodniu z ciekawych zajęć, w których dzieci mogą uczestniczyć wraz ze swoimi rodzicami. Uczestnictwo w takich zajęciach umożliwi rodzicom bliższe poznanie oferty placówki, kadry pedagogicznej, a maluchom możliwość zintegrowania się z rówieśnikami. Z zajęć można skorzystać w każdy wtorek i czwartek od godziny 10.00 do 12.00. Koszt udziału to 10 zł. Zajęcia będą się odbywać w Klubie Malucha przy ul. Pięknej 4.

Zapraszamy!

Dysponujemy również jednym wolnym miejscem dla przedszkolaka w wieku 3 do 4 lat w Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży Punkt Przedszkolny „Pliszka, który mieści się przy ul. 3 Maja 4 w Niepołomicach.

Wszelkie informacje dostępne pod numerami telefonu: 12 281 22 00, 603 334 633 lub osobiście w Niepołomicach w siedzibie placówki.

Dyrekcja Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Pliszka”
wraz z Zespołem Wychowawczym

 

Author: Joanna Musial