15 grudnia KoLiber Niepołomice ponownie zaprasza na spotkanie otwarte. Tym razem na tapetę weźmiemy “gimnazjalną patologię”, a swoje doświadczenia w tej kwestii zaprezentuje Krzysztof Nowak – nauczyciel Gimnazjum w Niepołomicach od 1999 r.

Wcześniej pracował w szkołach podstawowych. Obecnie ponownie nauczyciel szkół podstawowych i wygaszanego (czytaj likwidowanego gimnazjum).

Spotkanie będzie próbą odpowiedzi na pytanie czym są zmiany wprowadzane w polskiej szkole od bieżącego roku szkolnego. Jakie są główne problemy szkoły i czy to gimnazja są głównym źródłem tzw. „patologii”?

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 w Laboratorium Aktywności Społecznej przy ulicy Bocheńskiej 26 (poniżej Biblioteki). Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie KoLiber to ogólnopolskie stowarzyszenie konserwatywno-liberalne skupiające głównie licealistów, studentów i przedsiębiorców. Nasze cele to: wspieranie ochrony własności, rządów prawa, wolności gospodarczej, odpowiedzialności za własny los oraz silnego i bezpiecznego państwa. Stowarzyszenie działa od 1999, od 2016 funkcjonujemy jako koło terenowe w Niepołomicach.