Polskie Towarzystwo Dysleksji, Oddział w Niepołomicach zaprasza rodziców dzieci z dysleksją na specjalnie dla nich dedykowany warsztat pt.: „ Moje zdolne dziecko z dysleksją”.

Warsztat odbędzie się 20 kwietnia od godz. 17.00 – 20.00 w Laboratorium Aktywności Społecznej w Niepołomicach, ul. Bocheńska 28.
Cel warsztatu: rozwinięcie umiejętności wsparcia dziecka w rozwoju zdolności i zainteresowań.

Prowadząca warsztat:
Maria Foryś – autorka krajowego modelu pracy z uczniem zdolnym (MEN). Ekspert projektu: „Uczeń zdolny” Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie. Ponadto opublikowała: „Poznać, rozwijać, docenić. Poradnia psychologiczno – pedagogiczna i szkoła a uczeń zdolny”. Prowadzi badania zdolności twórczych uczniów z dysleksją. Wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego, wieloletni pracownik poradnictwa psychologiczno – pedagogicznego. W Centrum Rozwoju Zdolności i Terapii Mowy „Podwójnie wyjątkowi” w Niepołomicach, diagnozuje i prowadzi terapię dzieci ukierunkowaną na równoczesne stymulowanie rozwoju mowy oraz zdolności. Założyciel i przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Dysleksji, Oddziału nr 109. Mieszkanka Niepołomic, mama dziecka z dysleksją.

Warunki zgłoszenia na warsztat:
Obowiązuje rejestracja elektroniczna pod linkiem: https://goo.gl/forms/r39AmobomAJbDA5n2
Limit miejsc: 20 – 25 uczestników

Warsztat jest bezpłatny.

Ważne! Ze względu na prezentowane ćwiczenia, zaprasza się rodziców dzieci, uczęszczających do klas II etapu edukacyjnego, czyli klasy IV do VIII. Dla nauczycieli PTD zaplanował w maju warszat pt.: „Mój zdolny uczeń z dysleksją”. Już teraz zapraszamy! Szczegóły niebawem.
W razie pytań prosimy kontaktować się z oddziałem: ptd.niepolomice@gmail.com