„To co w Polsce najlepsze” – otwarte zaproszenie dla wszystkich cudzoziemców z terenu naszej gminy na wystawę o Polsce organizowaną w Szkole Podstawowej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach przy ulicy 3 Maja 23.

Serdecznie zapraszamy wszystkich cudzoziemców przebywających na terenie naszej gminy na wystawę pt. „To co w Polsce najlepsze”.
W tym roku podczas Święta Patrona Szkoły chcielibyśmy wejść z impetem w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości.

Jest to niepowtarzalna okazja, aby cieszyć się z tego, że jesteśmy Polakami i być dumnymi z naszej pięknej ojczyzny. Tą radością chcielibyśmy się podzielić z wszystkimi. Dlatego zrodził się pomysł zorganizowania wielkiej wystawy poświęconej Polsce, podczas której moglibyśmy pochwalić się naszymi sukcesami, osiągnięciami oraz pięknem ojczystego kraju. Pragniemy w związku z tym zaprosić na tę niezwykłą prezentację wszystkich cudzoziemców przebywających na terenie naszej gminy.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą. Jeśli sąsiadujecie z cudzoziemcem, pracujecie w zakładzie z obcokrajowcami lub macie jakikolwiek inny z nimi kontakt, zaproście ich w naszym imieniu 2 marca, w piątek, w godzinach od 8.30 do 10.00 na salę gimnastyczną w budynku szkoły przy ulicy 3 Maja 23. Będzie czekało wiele niespodzianek, a w razie potrzeby nasi najlepsi uczniowie płynną angielszczyzną udzielą wyjaśnień i pomocy.

Dyrekcja, rodzice, uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach