Fabryka Kart Trefl-Kraków została laureatem tegorocznej edycji Małopolskiej Nagrody Gospodarczej. Wyróżnienie przyznawane jest firmom, uznawanym za liderów przedsiębiorczości w regionie.

„To właśnie wy kreujecie nowe trendy i sięgacie po innowacyjne rozwiązania w swoich firmach. Bez waszej pracy nasza Małopolska nie rozwijałaby się tak prężnie” – powiedział podczas gali wręczenia nagród Grzegorz Lipiec z zarządu województwa.

Nagroda jest przyznawana od 2009 roku. Jej celem jest promowanie najlepszych przedsiębiorców z Małopolski oraz inspirowanie ich rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych i konkretnych dokonań oraz zwiększenie konkurencyjności między przedsiębiorcami. Małopolską Nagrodę Gospodarczą przyznaje się w trzech kategoriach: mały, średni i duży przedsiębiorca.

Fabrykę Kart Trefl-Kraków uznano za najlepszego średniego przedsiębiorcę. Firma jest wiodącym polskim producentem kart do gry, gier karcianych i planszowych. Działa w Małopolsce od 70 lat. Jest stale obecna na najważniejszych europejskich i światowych imprezach branżowych. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania, czego przykładem może być opatentowana technologia druku bakteriostatycznego opracowana głównie z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu dzieci.

Wśród dużych przedsiębiorców zwyciężyła firma Amplus. W kategorii mały przedsiębiorca nagrodzono firmę Noble Group.

Gratulujemy!

Zdjęcie dzięki uprzejmości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego