Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
ul. Grunwaldzka 15D, 32-005 Niepołomice
www.karateniepolomice.pl

www.karate4you.pl
biuro@karate4u.pl
recepcja, tel. 12 346 42 00, 501 616 789
czynna: pn, wt 15.00-20.00, śr, cz 15.00-19.00, pt 16.00-19.00

Szkoła Pawła Janusza, czterokrotnego mistrza świata. Najlepszy klub w Polsce w 2015, 2016 i 2017 roku według rankingu Polskiego Związku Karate Tradycyjnego (PZKT). Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy PZKT, zawodnicy kadry narodowej, medaliści mistrzostw Europy i świata: sensei Pawel Janusz 4 dan, sensei Michał Janusz 3 dan, sensei Bogusław Nowak 2 dan, sensei Wiktor Staszak 1 dan, sensei Paweł Tomasi 1 dan, sensei Konrad Irzyk 1 dan.

Akademia to nowoczesne dojo (budynek ćwiczeń) składające się z dwóch sal treningowych: jedna sala do ćwiczeń fitness i tańca, druga z matą do treningu karate i judo (obie wyposażone w lustra i profesjonalny sprzęt do ćwiczeń), szatni z prysznicami, recepcji, poczekalni dla rodziców i bawialni dla dzieci. Przed budynkiem znajduje się parking i duży plac zabaw.

Klub organizuje wyjazdy letnie i zimowe oraz turnieje na najwyższym krajowym i międzynarodowym poziomie.

Przy zapisie do klubu obowiązuje opłata wpisowa w wysokości 30 zł (w tym opłata za legitymację członkowską PZKT), należy dostarczyć zdjęcie legitymacyjne. Składka członkowska miesięczna zróżnicowana od poziomu oraz liczby treningów.

Niepołomicki Klub Karate Kyokushin
sensei Wiesław Krosta, tel. 605 886 544
www.kyokushin-niepolomice.pl
biuro@kyokushin-niepolomice.pl
Klub działa w Niepołomicach od 2008 r. Treningi odbywają się w salce sportowej Krytej Pływalni w Niepołomicach, ul. Korczaka 5. Sala jest wyposażona w profesjonalny sprzęt: tarcze, łapy, worki treningowe. Prowadzi zajęcia w dwóch grupach: dzieci do lat 14 oraz młodzież i dorośli. Odbywają się dwa razy w tygodniu dla każdej grupy wiekowej w celu opanowania podstawowych technik (kihon), układów form (kata) oraz walk (kumite). Klub organizuje również zajęcia z boksu. Zajęcia prowadzą instruktorzy Polskiej Organizacji Kyokushinkai.

Chow Gar Kung-fu
Informacje: tel. 12 281 17 91 (pn, śr 17.00-20.00)
Sekcja powstała w 1993 r. Prowadzi ją si-fu Jerzy Mirocha. Treningi odbywają się w sali PTG Sokół, ul. Kościuszki 18, 32-005 Niepołomice. Są prowadzone w dwóch grupach wiekowych – dzieci oraz młodzież i dorośli. Sekcja organizuje pokazy i wakacyjne obozy treningowe, regularnie przeprowadzane są egzaminy na kolejne stopnie.

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Target Muay Thai
sala treningowa: ul. Kościuszki 40, 32-005 Niepołomice
prezes Arkadiusz Małek, tel. 665 031 376
www.targetmuaythai.com
targetmt@gmail.com
Prowadzi zajęcia z boksu tajskiego, MMA dla dzieci, młodzieży i dorosłych, szkolenia z technik samoobrony. Organizuje zimowe i letnie obozy szkoleniowe, bierze udział w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej, systematycznych sparingach oraz pokazach i seminariach dotyczących sztuki walki muaythai, ju-jutsu oraz międzynarodowych galach zawodowych Muay Thay/K1. Zajęcia prowadzą instruktorzy posiadający państwowe uprawnienia. Klub posiada nową salę treningową wyposażoną w lustra, matę puzzlową oraz tatami, worki bokserskie, tarcze, skakanki, piłki, kettle, TRX oraz ring bokserski. Klub organizuje co roku imprezy pod patronatem i we współpracy z gminą Niepołomice, a także propaguje kampanię „Muay thai przeciw narkotykom”.

Czy ten artykuł był pomocny ?

Podobne artykuły