W niedzielę 25 sierpnia zapraszamy Państwa od godz. 17.00 na międzynarodowy Grill u Burmistrza, podczas którego spotkamy się, by razem zakończyć lato. To będzie już szósta edycja naszej imprezy.

O tym, że Polacy lubią grillować wiemy najlepiej, ale jak to jest w innych częściach naszego globu? Przekonajmy się! Na tegorocznego grilla zaprosiliśmy międzynarodowe towarzystwo.

W tym roku o nasze podniebienie zadba ekipa z Lula Slow Grill, prowadząca swój punkt gastronomiczny w Staniątkach. Możemy zatem z całą pewnością powiedzieć, że ugoszczą nas tak pysznie jak w Armenii, skąd pochodzi właściciel Lula. Podczas trwania imprezy przygotują dla Państwa wspaniałą karkówkę i skrzydełka, które serwować będziemy do wyczerpania porcji.

Do tradycyjnego konkursu grillowania zaprosiliśmy niepołomiczan, którzy co prawda nie urodzili się tutaj, ale zamieszkali w naszej gminie, opuszczając Stany Zjednoczone, Boliwię czy Ukrainę. Podczas niedzielnej zabawy stworzą drużyny z różnych zakątków świata i przygotują dla nas najpyszniejszą potrawę ze swojego rejonu. Czy udowodnią tym samym, że grillowanie jest również ich sportem narodowym? Przekonajmy się! Zwycięzcy obdarowani zostaną tradycyjną „Patelnią Burmistrza”.

Dla najmłodszych przygotujemy specjalną strefę dla dzieci z malowaniem twarzy, ogromną dmuchaną zjeżdżalnią i gigantycznymi kolorowankami.

Wysłuchamy też minikoncertu Strażackiej Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Miasta i Gminy Niepołomice „Lira”.

Zapraszamy! Spędźmy razem ostatnią niedzielę wakacji.