Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i tym razem wolontariusze w całej Polsce – także w Niepołomicach – zbierać będą datki na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

W Niepołomicach od rana prowadzona będzie zbiórka pieniędzy. Sztab naszego WOŚPu będzie mieścił się w Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły, przy ulicy Szkolnej 3. Czerwone serduszka będzie można zdobyć na terenie całej gminy od rana. Dzień zapowiada się mroźny, dlatego prosimy o ciepłe przyjęcie naszych wolontariuszy.

Dla tych, którzy jubileuszowy finał chcą świętować z większym przytupem, przygotowane zostały koncerty. Już od 17.00 zapraszamy do Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa, a dokładniej mówiąc do Piwnicy Dźwięku. Tu zagrają dla nas: Centrala, The Leszky i Beauty Plate. Oczywiście, na wszystkie serdecznie zapraszamy.

Tradycyjnie, cały dzień mamy nadzieję na dużo radosnego zamieszania, którego skutkiem będzie niesienie pomocy potrzebującym.