Artur Andrus i Czesław Jakubiec to goście 97. Spotkania przy Czakramie. Zapraszamy do Piwnicy Gotyckiej Zamku Królewskiego 15 lutego o godz. 20.00.

Gospodarzom wieczoru Agnieszce Rosnerównie i Edwardowi Zawilińskiemu na gitarze będzie akompaniował Jarosław Jurkiewicz.

Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki”, legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator „Szkła kontaktowego”, Mistrz Mowy Polskiej. Więcej o artyście znajduje się na jego oficjalnej stronie www.arturandrus.art.pl.

Czesław Jakubiec, jako śpiewak operowy obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu, dostarcza kilku łez wzruszenia. Więcej na oficjalnej stronie artysty www.czeslawjakubiec.pl.

15 lutego, godz. 20.00, Piwnica Gotycka Zamku Królewskiego w Niepołomicach.

Wstęp wolny!