W 2018 r. obchodzimy rocznicę 100 lat odzyskania przez Polaków niepodległości. Z tej okazji Fundacja BGK im.J. K. Steczkowskiego ogłosiła konkurs grantowy “Na 100 Niepodległa”.

Z radością informujemy, że Biblioteka Publiczna w Niepołomicach oraz Laboratorium Aktywności Społecznej otrzymała dotację na projekt “Wolność – kocham i rozumiem”. Zachęcamy do udziału w naszych warsztatach, gwarantujemy świetną zabawę i wspaniałą atmosferę.

Już dziś zapraszamy na spotkanie “Archeologiczne ślady przeszłości” przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Prowadząca Ewa Włodarczak – archeolog i historyk.

Uczestniczka wielu polskich i międzynarodowych ekspedycjach wykopaliskowych. Prowadziła badania ratownicze poprzedzające budowę autostrady A4, m. in. na terenie gminy Niepołomice. Autorka kilku publikacji naukowych.

Adresaci sobotniego spotkania wcielą się w rolę archeologa, za pomocą profesjonalnego sprzętu mierniczego wspólnie poszukamy tajemniczych kapsuł. Więcej nie zdradzimy, nie może Was tu zabraknąć.

Obowiązują zapisy, liczba osób jest ograniczona.

Czekamy na Was w Bibliotece Publicznej w Niepołomicach, do zobaczenia!

8 września, sobota, godz. 10.00-12.00
ul. Bocheńska 26, Niepołomice

Zapisy: kontakt@lasopenspace.pl

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK im. J.K. Steczkowskiego w Konkursie grantowym „Na 100 Niepodległa”
https://www.fundacja.bgk.pl/