7 lutego w Zamku Królewskim w Niepołomicach odbył się coroczny bal karnawałowy osób niepełnosprawnych.

Od wielu lat Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach organizuje tę huczną zabawę karnawałową. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku goście również dopisali.

Zgromadzonych przywitał przewodniczący Rady Miejskiej Marek Ciastoń, który zaznaczył, że tradycja tego wydarzenia w naszej gminie napawa go szczególną radością. Wyraził też nadzieję, że bal będzie kontynuowany w kolejnych latach.

W królewskich komnatach bawiło się niemal 200 osób. Byli to mieszkańcy naszej gminy oraz ich przyjaciele z zaprzyjaźnionych Gruszek i Tomaszkowic.

Tradycyjnie nikogo do tańca nie trzeba było prosić. Szaleństwo odbywało się przy wspaniałej oprawie muzycznej jaką zawsze gwarantuje nam zespół LESTER.

Dobrze było znowu spotkać się z przyjaciółmi i powspominać przy pięknie zastawionych stołach dawne czasy i poprzednie bale.

W imieniu wszystkich, którzy świetnie się bawili na tegorocznym balu, składamy podziękowania burmistrzowi Miasta i Gminy Niepołomice Romanowi Ptakowi za podtrzymywanie tej pięknej tradycji w naszej gminie.

Anna Morton