18 maja podczas 90. Spotkania przy Czakramie w Zamku Królewskim w Niepołomicach wystąpił Krzysztof Piasecki – satyryk, artysta kabaretowy, dziennikarz i prezenter telewizyjny.

Skeczem o telefonie, dowcipami i piosenkami, na jakże aktualne tematy, nasz gość zabawiał niepołomicką publiczność. Krzysztof Piasecki błyskawicznie nawiązał kontakt ze zgromadzonymi. Nic więc dziwnego, że publiczność bawiła się przednio, a koncert upłynął we wspaniałej atmosferze.

Gospodarzami wieczoru byli tradycyjnie Agnieszka Rösnerówna i Edward Zawiliński.

Krzysztof Piasecki pierwsze 27 lat życia mieszkał we Wrocławiu, gdzie studiował najpierw na Politechnice Wrocławskiej a potem na Uniwersytecie Wrocławskim. W tym czasie zajmował się twórczością kabaretową zdobywając wszystkie możliwe nagrody w środowisku studenckim i nie tylko ( Festiwal Piosenki w Opolu 1973 nagroda za debiut). W październiku 1981 został członkiem warszawskiego kabaretu “Pod Egidą” aż do 13 grudnia tegoż roku . Po stanie wojennym występował w wielu kabaretach a potem solo. W telewizji można go było zobaczyć w “Dyżurnym Satyryku Kraju”, w wielu produkcjach telewizyjnej Dwójki oraz w TVN przez prawie sześć lat w programie z Januszem Rewińskim “Ale plama”.